Állásajánlataink

A Hajdúszoboszlói Turisztikai Nonprofit Kft 1 fő “marketing kommunikációs munkatársat” keres, teljes munkaidős állásra.

Marketing kommunikációs munkatárs fő feladatai:

– részvétel a város marketing tervének megvalósításában bel- és külföldön egyaránt;
– városi honlap frissítése, szerkesztése
– kampányszervezés, kreatív szövegírás, grafikai tervek előkészítése, hirdetési felületek szervezése; minőségi és kreatív tartalommal látja el az online és offline csatornákat (Facebook-oldal, Youtube, szakmai újságok, hírlevelek)
– sajtó és PR kapcsolatok ápolása
– elkészíti vagy elkészítteti a városi kiadványokat, promóciós anyagokat, prospektusokat, marketing anyagokat
– kapcsolatot tart a marketing terület beszállítóival (grafikusok, fejlesztők, sajtó, nyomdák)
– képzések, szakmai programok szervezése

Az alkalmazás feltételei:

– szakirányú végzettség turisztikai, kommunikációs vagy marketing menedzseri szakirányon, vagy ilyen irányú szakmai tapasztalat (1-3 év)
– német vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
– kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
– precíz munkavégzés
– jó szervező készség
– B kategóriás jogosítvány

Előnyt a pozíciónál:
– további idegen nyelvek ismerete;
– Hajdúszoboszló és környékének ismerete;
– hasonló területen szerzett tapasztalat.

Munkakezdés: Akár azonnali munkakezdés

Kíváncsi a turisztikai aktualitásokra?Iratkozzon fel hírlevelünkre itt!

A fenti feltételeknek megfelelő jelentkezők fényképes önéletrajzait 2017. július 15-ig a következő e-mail címre várjuk: turizmus@hajduszoboszlo.hu