Állásajánlataink

Aktuális állásajánlataink

lengyelül beszélő turisztikai referens

Pályázati felhívás lengyelül beszélő turisztikai referens munkakörbe – Hajdúszoboszlói Turisztikai Nonprofit Közhasznú Kft.

Főbb feladatok

  • Külföldi és belföldi vendégtájékoztatással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Közreműködés a városba érkező külföldi delegációk látogatásának előkészítésében, valamint a külföldi turisztikai kiállítások szervezésében
  • Részvétel a hajduszoboszlo.hu weboldal külföldi nyelvű honlapjának szerkesztésében és tartalmi fejlesztésében
  • Külföldi városmarketing kommunikáció feladatok ellátásában együttműködés, partner kapcsolatok építésében való együttműködés
  • A várost érintő külföldi és belföldi telefonos és írásos megkeresések megválaszolása, személyes vendégtájékoztatásban való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes szintű lengyel nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office alkalmazások magabiztos ismerete
  • A kulturális különbözőségekre nyitott, barátságos személyiség
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Pozitív, proaktív munkavégzési stílus

Előny

  • Turizmus szakterületen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű orosz nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Lengyel (tárgyalóképes szint)
  • Angol (kommunikációs szint)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
4200 Hajdúszoboszló Szent István park 1-3.

Kíváncsi a turisztikai aktualitásokra?Iratkozzon fel hírlevelünkre itt!

A jelentkezéshez szükséges szakmai önéletrajzot és motivációs levelet várjuk a levay.eniko@hajduszoboszlo.hu e-mail címre, vagy leadható a hajdúszoboszlói Tourinform irodában 2020. május 31-ig.