Állásajánlataink

Pályázati felhívás Ügyvezető/ TDM menedzser pozíció betöltésére

Pályázati feltételek

  • Szakirányú felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség (turisztikai vagy közgazdasági)
  • Minimum 5 év szakmai gyakorlat turisztikai területen
  • Nyelvismeret, angol vagy német középfokú nyelvvizsga és a nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Számítástechnikai ismeretek: felhasználói szintű Windows és Microsoft Office alkalmazások, webes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Turisztikai szolgáltatás területén végzett vezetői tevékenység
  • További nyelv(ek) társalgási szintű ismerete
  • TDM menedzser szakirányú képesítés
  • TDM területen szerzett tapasztalat
  • Marketing területen szerzett tapasztalat
  • Pályázati projektmenedzsmentben való jártasság (tervezés, pályázatírás, projektmenedzsment, elszámolás)
  • Kiváló kommunikációs, szervező- és problémamegoldó képesség
  • Hajdúszoboszló turizmusának mélyreható ismerete

Fő feladatok

  • a Hajdúszoboszlói Turisztikai Közhasznú Nonprofit Kft. (helyi TDMSz) ügyvezetői
    feladatainak ellátása
  • TDM szervezet napi feladatainak maghatározása, irányítása, ellenőrzése
  • Partnerkapcsolatok fejlesztése, ápolása
  • Értékesítési tevékenység
  • Pályázatok elkészítése, menedzselés, elszámolás
  • Tanulmányutak, szakmai képzések, workshopok megszervezése
  • Kutatások, felmérések, vendégmegkeresések végzése
  • Kapcsolattartás szakmai szervezetekkel
  • Széleskörű partnerségre épülő marketing akciók szervezése: kampányok, reklám (on-line, nyomtatott és elektronikus sajtó) direkt marketing megszervezése
  • Turisztikai termékfejlesztés ösztönzése és elősegítése

A pályázatnak tartalmaznia kell

  • Rövid (max. 5 oldal) szakmai anyag Hajdúszoboszló jelenlegi turisztikai helyzetéről, valamint a pályázó szakmai terveiről, javaslatairól a TDM szervezetre vonatkozóan
  • Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  • Végzettséget, nyelvvizsgát igazoló dokumentumok másolata
  • Bérezési igény megjelölése
  • Motivációs levél
  • Referenciák, esetleges támogató nyilatkozatok, ajánlások

A teljes körű pályázati anyag benyújtását postai úton legkésőbb 2017. január 31-ig a következő címre várjuk:
Hajdúszoboszlói Turisztikai Közhasznú Nonprofit Kft
4201 Hajdúszoboszló, Pf.: 178.