Díjak

Travel Awards 2023 Nyertes 2023. december 14.

Travel Awards nyertes Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló, a felüdülőhely 2023-ban Travel Awards nyertes lett „A legjobb turisztikai város – egyéb vidéki régió” kategóriában. Nők Lapja Travel Awards 2023 verseny Az idei évben első alkalommal hirdette meg a Nők Lapja a Travel Awards versenyt, ahol Hajdúszoboszló, a … Elolvasom

Szeretnéd te is megosztani a hajdúszoboszlói élményedet a nagyközönséggel? Küld el a történetedet nekünk!

Megosztás
Magyarország kincsei gyógyhely 2023. november 7.

Elsők között lett Hajdúszoboszló „minősített gyógyhely”

Elsők között vált jogosulttá Hajdúszoboszló, a felüdülőhely a „Minősített gyógyhely” védjegy használatára. Elolvasom

2023. szeptember 22.

Ismét Városmarketing Gyémánt Díjat nyert Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló turisztikai desztinációs menedzsment szervezete ismét Városmarketing Gyémánt Díjat nyert forgalomélénkítő kampányával. Elolvasom

2021. szeptember 17.

Hajdúszoboszló turisztikai desztinációs menedzsment szervezete ismét Városmarketing Gyémánt Díjat nyert, Hajdúszoboszlói Inspirációs Programfüzet – Hi! 2020 Nyár nyomtatott kiadvány elkészítésével. Elolvasom

2019. november 28.

Hajdúszoboszlói díjeső

Lezárult a szallas.hu Év szállása verseny, ahol Hajdúszoboszló a település kategóriában a 3. helyen végzett, valamint két hajdúszoboszlói szálloda is kiemelt díjazásban részesült. Elolvasom

2018. december 7.

Hajdúszoboszló a legvonzóbb település

Az idén (is) Hajdúszoboszló lett Magyarország legvonzóbb turisztikai települése, a szallas.hu közönség szavazásában. Elolvasom

2017. május 12.

Az év wellnessfürdője lett a Hungarospa

Ismét díjat kapott a hajdúszoboszlói Hungarospa fürdőkomplexum, most a kiváló wellness szolgáltatásai miatt kapott elismerést. Elolvasom

2016. december 8.

Weboldalunk az év honlapja lett

Hajdúszoboszló hivatalos turisztikai weboldala a december 7-én tartott „Az év honlapja” verseny turizmus kategóriájában megkapta az „Év honlapja díjat”. Elolvasom

2016. december 2.

Hajdúszoboszló az év turisztikai települése

Ismét megrendezésre került a szallas.hu szervezésében az „Év szállása” verseny, melynek keretében nem csak a szálláshelyeket díjazták, hanem a turizmus szakmai példaképeit, attrakcióit és természetesen a településeket, melyeket ti vendégek szerettek. A ti szavazataitok alapján az év turisztikai települése 2016-ban is Hajdúszoboszló lett. Elolvasom

2016. június 2.

Városmarketing Gyémánt Díjat nyert Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló „Városmarketing Gyémánt Díjat” nyert a Magyar Marketing Szövetség által meghirdetett pályázaton 2016-ban is! A tavalyi év után újra “Városmarketing Gyémánt Díjat” nyert a Magyar Marketing Szövetség által meghirdetett pályázaton a Felüdülőhely! Elolvasom